Swiatynia okładka
Nowa książka z płytą CD
Świątynia. Wprowadzenie do kontemplacji

UWAGA: W związku z pracami technicznymi firmy kurierskiej, przesyłki kurierskie zostają wstrzymane.
Obecnie możliwa tylko wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej.
Za utrudnienia najmocniej przepraszamy.

Terapia

Pracujemy we własnym podejściu terapeutycznym, które nazywamy Chrześcijańską Terapią Integralną (ChTI). Zajmujemy się terapią zaburzeń emocjonalnych i nerwowych (dzieci, dorośli, nerwica, depresja, ADHD, zaburzenia odżywiania i inne), terapią małżeństw, terapią rodzinną, pomocą w kryzysie, w trudnościach wychowawczych i duchowych. Prowadzimy także terapię zespołu niezaspokojenia emocjonalnego (ZNE) w oparciu o koncepcje Baars, Terruwe. Towarzyszymy wsparciem osobom stwierdzającym u siebie występowanie niechcianych odczuć homoseksualnych. 

Nie mamy możliwości odpowiadać na pytania zadane w formie pisemnej. Pracujemy wyłącznie w kontakcie bezpośrednim. Osoby spoza Szczecina możemy przyjąć na konstulatcję z noclegiem w tzw. Białym Domku obok naszego domu w Bolechowie. Istnieje także możliwość płatnej konsultacji przez skype'a (użytkownik gajdy.pl).
Chcąc się dowiedzieć więcej o naszym Ośrodku zajrzyj tutaj: www.terapia-szczecin.pl.

Fundacja

theosisJeśli chcesz możesz wesprzeć materialnie nasze działania. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj na stronę Fundacji Theosis www.fundacjatheosis.pl.

Pro Homini

Pro Homini Marcin Gajda
Bolechowo 14
72-100 Goleniów

53 1140 2004 0000 3902 7698 9549

 

Wiadomości

Jeżeli chcesz dostawać od nas powiadomienia i zaproszenia, przejdź na stronę Przyjaciół Miłości Miłosiernej i podaj swój adres e-mail w formularzu u dołu strony.

Facebook